startovni cisla2023
Registrace startovních čísel MMČR a PČR pro endurosprint 2023 bude spuštěna 16.1.2023 na www.startovnicislo.cz

JEZDCI SI SAMI REGISTRUJÍ STARTOVNÍ ČÍSLO PŘÍMO NA WEBU www.startovnicislo.cz přes registrační formulář nikoliv žádostí na e-mail!!!

DŮLEŽITÉ v období od 16.1. do 31.1.2023 jezdci, kteří měli v minulém roce stejné startovní číslo a chtějí ho i letos - MAJÍ PŘEDNOST a toto startovní číslo si mohou zaregistrovat, pokud by někdo dané číslo zabral, bude automaticky vymazán. Od 1.2.2023 je otevřena registrace pro všechny startovní čísla. 

POZOR v sezoně 2023 dochází ke změnám v PČR se vracíme k původnímu rozdělení tříd (vycházíme také z dotazníků jezdců), MMČR zůstává podle evropských a světových pravidel. 

 Vydávání licencí probíhá v Informačním systému Autoklubu České republiky.

Dále zůstává pro sezonu 2023 stejné i on-line přihlašování na závody prostřednictvím webu www.czechenduro.cz tzn. pokud dojde v nové sezoně ke změně údajů jako je startovní číslo, změna motorky nebo třídy je nutné si tyto údaje změnit i v profilu jezdce na www.czechenduro.cz !!! Podle těchto uvedených údajů bude automaticky vylněna přihláška na závod, tudíž musí být údaje aktuální!

Prosíme také všechny jezdce, kteří ještě nemají profil na www.czechenduro.cz, aby tak učinili zde. 

V případě dotazů kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Attachments:
FileFile size
Download this file (startovni cisla enduro_endurosprint 2023.pdf)startovni cisla enduro_endurosprint 2023.pdf651 kB