312598548 542661774526840 862744243242945320 n

V sobotu při posledním endurosprintu sezony proběhl také poslední letošní Přípravný podnik dětí. V sobotu dopoledne zapršelo, takže na děti čekal náročnější terén, ale i tak ho děti zvládly perfektně. Vzhledem k tomu, že na trati bylo dost bláta, děti jely i volný trénink před samotným startem. Kvůli velké účasti byly děti rozděleny opět do dvou skupin, 50cm a 65cm či vyšší. Každá skupina jela dvě rozjížďky po 10-ti minutách. Po skončení podniku a spočítání výsledků proběhlo vyhlášení sobotního závodu a také vyhlášení celé letošní sezony. Celkově byly vyhlašovaní ti jezdci, kteří se zúčastnili alespoň 2 závodů.

Děkujeme všem dětem, s jakým nadšením a vervou se do celého seriálu pustily, někdy i za nepřízně počasí, ale vždy závody zvládly na jedničku.

Také děkujeme všem, kteří se na celé sezoně podíleli, jak už samotným pořadatelům, kteří každou trať připravovali. Stejně tak samotným dětem a jejich rodičům, kteří sami pomáhali na trati během závodu. A hlavně Květě Živné, která celý seriál zaštítila a zajistila veškeré ceny pro děti a Radku Tomanovi, který zajistil bezchybný průběh samotného závodu, kontroloval trať a podával cenné rady těm nejmenším.

Děkujeme také hlavnímu partnerovi celého seriálu Mefo.cz, který poskytl ceny na celkové vyhlášení.

Již se těšíme na příští sezonu.

výsledky v příloze....

FOTO

VIDEO