thumbnail 001 KBS TeamAcerbis EnduroGP Portugal - Fafe, 5.-7. 4. 2024.

Přesně za týden bude pátečním prologem zahájena letošní sezóna seriálu motocyklových soutěží Enduro GP. Úvodní podnik sedmidílného seriálu se uskuteční na severu Portugalska v okolí města Fafe. Start pátečního prologu je plánován v 19 hodin místního času. V sobotu a v neděli pak čeká na jezdce 60 km dlouhé kolo (jak už známe z minulosti v náročném terénu), které se pojede každý den třikrát. V každém kole pak bude měřený Cross test, Enduro test a Extrém test.

V předběžné startovní listině jsou všechna zvučná jména minulých sezón. Českou republiku budou reprezentovat jezdci našeho KBS TEAMu Kryštof Kouble - Husqvarna FE450 ve třídě GP-E2 a Matěj Škuta - Beta RR350 ve třídě GP-J2. Třetí jezdec týmu Jakub Hroneš - Husqvarna FE450 se představí v seriálu Open třída-O4, který je součástí EnduroGP, až od třetího podniku konaném v Rumunsku. Kromě jezdců KBS TEAMu se na start ještě postaví ve třídě GP-J2 jezdci Czechenduroteamu Jaroslav Kalný - Sherco 300 a Tomáš Holý - Husqvarna 300. 

Odjezd do dějiště úvodního podniku EnduroGP /2500km vzdáleného/ má KBS TEAM naplánován na pondělí 1.4.2024 v odpoledních hodinách.

Předběžná startovní listina úvodního podniku v přílohách

V případě nějakých dalších informací a dotazů, jsem na mobilu, nebo emailu.

Děkuji za prezentaci naší činnosti,

Pohodové Velikonoce,

Láďa Krupička