markvart eec italyDnes skončil první podnik Mistrovství Evropy v enduru v Itálii, kam odjelo i 17 českých jezdců reprezentovat Českou republiku v jednotlivých třídách.

Jezdci absolvovali každý den 3 kola se třemi měřenými testy, kdy každé kolo měřilo 60km.

Nejúspěšnějším a také nejrychlejším českým jezdcem byl Patrik Markvart, který v sobotu skončil na 5. místě ve své třídě Jun E1, ale v neděli se mu velmi dařilo a svou třídu vyhrál, průběžně je na 2. místě a má velmi slušně nakročeno do celého šampionátu.

Dalším medailistou byl Radek Toman, který jel velmi dobře a několik testů ve své třídě vyhrál. V sobotu dojel Radek ve třídě Sen E3 na 3. místě a v neděli na 4. místě, průběžně obsadil 3. místo.

toman eec italyDruhým nejrychlejším jezdcem z českých reprezentantů byl Ondřej Helmich, kterému to ale bohužel stačilo v sobotu v nabité třídě Sen E2 na 7. místo a v neděli na 5. místo, celkově je Ondřej na 6. místě.