{tab=Varianta A}

Časový harmonogram - varianta A
všechny třídy do 50 jezdců a dobré počasí









v1203290225
Sobota
17:00 21:00 administrativní a technické přejímky
Neděle
06:30 07:30 administrativní a technické přejímky

08:00
1. zasedání Jury

Volný trénink
08:00 08:15 Veterán 15min
08:20 08:50 MX2 30min
08:55 09:25 MX3 30min

09:25 10:00 úprava trati

09:30
Rozprava s jezdci (u Oficiální vývěsky)

Kvalifikační trénink
10:00 10:20 Veterán 20min
10:25 10:30 zkouška startu Veterán
10:35 11:05 MX2 30min
11:10 11:15 zkouška startu MX2
11:20 11:50 MX3 30min
11:55 12:00 zkouška startu MX3

12:00
2. zasedání Jury

12:00 13:00 úprava trati

12:40 13:00 Slavnostní zahájení a představení jezdců

1. finálové jízdy
13:00 13:20 Veterán 15min + 2 kola
13:35 14:10 MX2 30min + 2 kola
14:25 15:00 MX3 30min + 2 kola

15:00 15:30 úprava trati

2. finálové jízdy
15:30 15:50 Veterán 15min + 2 kola
15:50
vyhlášení vítězů
16:10 16:45 MX2 30min + 2 kola
16:45
vyhlášení vítězů
17:05 17:40 MX3 30min + 2 kola
17:40
vyhlášení vítězů

18:00
3. zasedání Jury

{tab=Varianta B}

Časový harmonogram - varianta B
všechny třídy do 50 jezdců a špatné počasí









v1203290225
Sobota
17:00 21:00 administrativní a technické přejímky
Neděle
06:30 07:30 administrativní a technické přejímky

08:00
1. zasedání Jury

Volný trénink
08:00 08:15 Veterán 15min
08:20 08:50 MX2 30min
08:55 09:25 MX3 30min

09:25 10:15 úprava trati

09:45
Rozprava s jezdci (u Oficiální vývěsky)

Kvalifikační trénink
10:15 10:35 Veterán 20min
10:40 10:45 zkouška startu Veterán
10:50 11:20 MX2 30min
11:25 11:30 zkouška startu MX2
11:35 12:05 MX3 30min
12:10 12:15 zkouška startu MX3

12:15 13:00 úprava trati

12:15
2. zasedání Jury

12:40 13:00 Slavnostní zahájení a představení jezdců

1. finálové jízdy
13:00 13:20 Veterán 15min + 2 kola
13:35 14:10 MX2 30min + 2 kola

14:10 14:40 úprava trati

14:40 15:15 MX3 30min + 2 kola

2. finálové jízdy
15:30 15:50 Veterán 15min + 2 kola
15:50
vyhlášení vítězů

15:50 16:20 úprava trati

16:20 16:55 MX2 30min + 2 kola
16:55
vyhlášení vítězů
17:15 17:50 MX3 30min + 2 kola
17:50
vyhlášení vítězů

18:00
3. zasedání Jury